Отборите на Ювентус и Торино играят при резултат 1:0 в градското

...

НА ЖИВО: Ювентус - Торино 1:0, Гати откри

Отборите на Ювентус и Торино играят при резултат 1:0 в градското дерби от осмия кръг на Серия А. Федерико Гати даде преднина на " бианконерите " в 51-ата минута.

Още в 6-ата минута домакините поведоха посредством гол на Мойс Кийн. Радостта на Юве обаче продължи малко, защото попадението бе анулирано поради засада.

Десет минути по-късно Валентино Ласаро от състава на гостите пропиля добър късмет. Той стреля от границата на наказателното поле, а ударът му мина малко над напречната греда.

В 23-ата минута пък Бремер съумя да се откъсне и да стигне до центриране към бялата точка на гостите. Все отново не съумя да нацели добре топката и изстрелът му с глава мина надалеч от задачата.

Две минути по-късно Бремер опита шанса си с отдалечен изстрел. Мощният му шут обаче рикошира от бранител на съперника и излезе.

До края на полувремето нямаше други голови положения.

Три минути след подновяването на играта Ювентус стигна до гол след съществено безредие в наказателното поле на Торино. Трябваха цели три удара, с цел да попадне топката във вратата. Федерико Гати добави кълбото в мрежата с глава, а попадението бе анулирано поради засада. При него обаче съществено пострада Бремер, който получи сериозна рана на главата. След дълга инспекция на ВАР голът бе приет

LIVE ЮВЕНТУС - ТОРИНО 1:0

1:0 Федерико Гати 51'

Съставите на двата тима:

ЮВЕНТУС:  Шчесни, Гати, Бремер, Данило, Уеа, Маккени, Локатели, Рабио, Костич, Мирети, Кийн

ТОРИНО:  Милинкович-Савич, Тамезе, Шурс, Родригес, Беланова, Ричи, Илич, Ладзаро, Валшич, Сек, Сапата